اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حس مشترک از لاک الکل
- Jul 21, 2018 -

1. انواع. گونه های گردن را می توان به گردن های رنگی تقسیم کرد. گردنبندهای چاپ شده، جاکاردی و گردنبند بافته شده. علاوه بر این، گردنبند نقاشی دست و گردنبندهای دوزی به عنوان گنجینه شناخته می شود.


2. الگوی کراوات. انواع مختلفی از گل وجود دارد، اما موارد مشترک را می توان در پنج دسته بندی خلاصه کرد.


نوارهای لغزنده: این الگوی از سمت چپ به راست و فاصله 0 مشخص شده است. ابعاد 5-1 اینچ یک طراحی کراوات سنتی است که به لحاظ رسمی و با شکوه و اغلب در موارد رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

الگوی فضایی: با الگوی گل منتشر. در امتداد الگوی گل، سطوح صاف وسطی وجود دارد، مناسب برای خروج و یا بازدید از دوستان.

پیاده سازی مواد: ویژگی های آن مواد ساده بدون گل هستند، تنها آشکار رنگ های واقعی پارچه، اگر آبی است. کت و شلوار تک رنگ سبز با احتیاط و احترام و مناسب برای لوازم جانبی در یک لباس کت و شلوار است.

کلاس Pezli: Pezli شهر مشهور برای بافندگی در اسکاتلند است. الگوی محصول آن دارای ویژگی های محلی است، و الگوی گلدان بیشتر گرد و غبار است و به ویژه پر جنب و جوش و لذت بخش است.

الگو مانند ورق: این نوع کراوات بسیار شبیه به روسری مربع پیچیده است. اگرچه کاربرد آن گسترده است، اما اشتباه خوبی است.


3، سبک کراوات: عمدتا عرض تغییر. عرض 8-9 سانتی متر، عرض 12 سانتیمتر و باریک تنها 5-7 سانتیمتر است. در چین، عرض روابط مردان 8-8 است. 5 سانتیمتر و زنانه 7-8 سانتیمتر، این تغییر با عرض یقه و یقه پیراهن تغییر می کند و یقه کت و شلوار گسترش می یابد و عرض کراش گسترش می یابد.


Shengzhou YILI گردن بند و پوشاک شرکت، محدود

آدرس: منطقه توسعه، No98 Gaoxiang Road، Shengzhou، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-575-83266989

تماس با 1: الکس

پست الکترونیکی 1: Yili05@chinayilitie.com