اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انتخاب Neckties و نکات کلیدی شناسایی کیفیت
- Feb 23, 2018 -

کراوات مردانه است نماینده طعم، بنابراین انتخاب و collocation کراوات باید مراقب باشید! کمی عقل سلیم امروز Shengzhou Yili کراوات پوشاک شرکت گیم کراوات است.


کراوات دانش


1. انواع: انواع کراوات می توان به رنگ کراوات تقسیم، چاپ کراوات، کراوات ژاکارد و کراوات بافته شده. علاوه بر این، دست neckties و neckties دوزی به عنوان گنجینه های نگاه می شود.


2. الگوهای روابط: انواع گل, اما مشترک آنهایی می شود خلاصه در پنج دسته


● کلاس انحراف: ویژگی های الگوی به چپ نه به راست، فاصله 0.5 تا 1 اینچ قطر نوار, کراوات سنتی الگوی, و, معمولا مورد استفاده در مناسبت های رسمی است.


● فضای کلاس الگو: این نوع گل منتشر با فضای خالی اطراف طرح گل که مناسب برای تفرج و یا بازدید از دوستان است.


● مواد اولیه پیاده سازی کلاس: آن را با هیچ گل تنها رنگ اصلی پارچه مشخص می شود. اگر آن را با آبی و سبز کت و شلوار تک رنگ همسان، و احساس و برای کت و شلوار لباس سبک مناسب است.


● کلاس Pezli: Pezli شهر معروف برای پارچه های خود را در اسکاتلند است. آن الگوی محصول ویژگی های محلی است و الگوی گل گرداب بیشتر است و این خصوص پر جنب و جوش و شاد است.


● الگوی صفحه: این نوع کراوات که بسیار خورده کاربرد گسترده ای است، اما بیش از حد کسل کننده در ایالات متحده است.


3-کراوات سبک: عمدتا عرض تغییر است. عرض 8 تا 9 سانتی متر عرض تا 12 سانتی متر، باریک تنها 5 تا 7 سانتی متر در کشور ما، مردان کراوات عرض cm 8-8.5 کراوات برای 7-8 سانتی متر است این تغییر است اغلب تغییر با تغییر پهنای یقه کت و شلوار و یقه, کت و شلوار و پیراهن یقه عرض ، عرض کراوات گسترده می شود.


انتخاب neckties


هنگامی که شما یک کراوات را انتخاب می کنید شما باید پرداخت توجه به رنگ مطابق با کت و شلوار و پیراهن و کراوات، کت و شلوار را و پیراهن سه بعدی را به کت و شلوار. برخی از منتقدان لباس را چهار پایه رنگ مطابق روش، که جهت استفاده از کراوات پیراهن ذکر شده است.


1. ضخامت کم رنگ، رنگ پریده آبی کت و شلوار، آبی پیراهن گروه، با یک کراوات آبی عملکرد ظریف و آرام و آرام و مداوم خلق و خوی فرد.


2.، در کوتاه مدت، ضخیم، در مقایسه با موارد فوق، با کت و شلوار تیره به عنوان مرکز به نور، توسط به تدریج سطح و ریتم مانند قهوه ای کراوات زيرشكن. عملکرد فرد آرام و مداوم خو براون کراوات، واقعی پیراهن قهوه ای لباس مارون ترکیب همه به یک کل هماهنگ. بسیار ساده است.


3.، نور، ضخیم و سبک با پیراهن های تیره را به عنوان مرکز معترض، با نور رنگی روابط و نور مناسب. کشورهای خارجی تماس اگر طنز آمیز آن، ساندویچ، آنها وضوح رنگ مطابق با ویژگی های "دو کم عمق و عمیق یک" نشان دادن.


4. ضخامت، کم رنگ و ضخیم مانند کت و شلوار بنفش (بنفش آبی گل آلود) با ضخامت کراوات بنفش، کنتراست و پیراهن خاکستری به شناور، شخصیت و رنگ مشترک افراد میانسال ظریف، است.


روش شناسایی کیفیت کراوات:


1، دست برداشت تا کراوات، شما می توانید شروع به پایان بزرگ برای دیدن چه بافندگی، رنگرزی، چاپ و نقص دیگر به خصوص در 33 سانتی متر بزرگ شسته و رفته و دست نخورده و روشن شود باید. از آنجا که کراوات گره خورده است، این مهم ترین قسمت قفسه سینه است.


2، استفاده از دستان خود را راست و مستقیم برای دیدن اگر کراوات راست. توجه ویژه باید به ناتوانی در تحریف در 33 سانتی متر از سر پرداخت.


3، دست خود را در بخش میانی کراوات را نگه دارید و سپس رها. کراوات ترمیم باید بلافاصله و straightly. این کراوات با کیفیت خوب و قابلیت ارتجاعی است و آن می تواند به حفظ شکل خوب و آسان برای تغییر شکل در حال استفاده است.


سه راه برای شناسایی کیفیت کراوات فوق است و امیدوارم که به شما کمک لازم را بعد از معرفی.