اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مرد کسب و کار استفاده از روابط معمولا
- Jan 31, 2018 -

شایع ترین استفاده از کسب و کار مردان پوشیدن پیراهن و کراوات با کت و شلوار بدون توجه به جایی که بدون از دست دادن فیض عمیقا عاشق مردم در زمینه های مختلف وجود دارد. تنوع، کراوات دوست پیراهن، فقط می دانم در مناسبت های مختلف با استفاده از پیراهن متفاوت کراوات collocation روش استفاده از رنگ، خط بین ترکیب برخورد به جوهر collocation خود به خود سبک شخصی کلی، دستیابی به کیفیت مردان.


مطابق با پیراهن و کراوات دانش اگر collocation نامناسب ممکن است برای نابود کردن تمام احساس است اما collocation هوش است، می تواند درک چشم همه، و خود نبوغ ظاهر. چون چشم نواز ترین بخش از لباس کراوات همیشه نقش برجسته می کند. به طور کلی اولین تمرکز در ژاکت کت و شلوار و کراوات باید مطابقت. در یک دیدگاه موشکافی کردن بیشتر رنگ پوشش باید پایه رنگ کراوات.


پیراهن سفید بسیار خوب برای هر انسان مناسب برای هر مناسبت است و بنابراین هر مرد حداقل باید تغییر پیراهن سفید آماده نیست، منسوخ، آن و تنوع رنگ های پر جنب و جوش و یا توپر کراوات با بازی خوب. بی انتها مد collocation سفید یا نور پیراهن آبی با تک رنگ یا کراوات طرح دار روشن است. بازی بی پایان است.


در collocation مد راه ساده برای همیشه لطفا. سعی نکنید به غیر متعارف اگر در سلیقه شما نیست شما با اعتماد به نفس شما باشد. شما می دانید بسیاری از مردان احساس خوبی در مورد الگوهای. نه تنها این، شما هیچ وقت نمی دانید شما طعم "متفاوت" ممکن است مردم به دوست نداشتن شود. ترکیبی از پیراهن و کراوات نیز، در راه پیچیدگی رفتار خود را منعکس می کند.


هر مرد باید حداقل یک نور سفید و یا آبی یقه پیراهن دست و پنجه نرم. از نظر روابط، حداقل یک کراوات خالص شراب قرمز یا آبی برای استفاده روزانه وجود دارد و باید وجود داشته باشد یک کراوات ابریشمی ژاکارد یا کراوات سیاه و سفید ساده برای استفاده بجای یقه در مهمانی شام رسمی.