دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
روند ساخت کراوات
- Jul 21, 2018 -

1. طراحی کراوات:

کراوات پارچه ای رنگ : طراحی و یا فکر می کنم از الگوی به منظور منظم بودن، و سپس استفاده از یک کراوات برای طراحی نرم افزار خاص، بر اساس طراحی الگوی می تواند در نرم افزار پارچه پارچه یا صفحه گل استفاده می شود.

کراوات چاپ: قانون خاصی برای الگوی وجود ندارد. تا زمانی که می توانید از آن فکر کنید، می توانید آن را چاپ کنید. مطمئنا تصویر خوبی از فیلم ایجاد می شود، یعنی فیلم که معمولا می گوید، و سپس آن را به یک نسخه گل می سازد.


2. پارچه پارچه کت و شلوار:

نخ کشیده شده: از ابریشم رنگ شده و با ماشین بافته شده است، بنابراین پارچه قوی تر می شود.

کراوات چاپی: از پارچه های جنس سفید ساخته شده و با رنگدانه چاپ شده است. دسته نرم، رنگارنگ و روشن است.


3. برش:

ابتدا پارچه را به شکل کراوات برش دهید. توجه داشته باشید که باید آن را در 45 درجه کاهش دهید. پارچه تعیین طول کراوات را تعیین می کند. سپس، لازم است بر روی پوشش کراوات ، معمولا با پلی استر، ابریشم یا پشم، برش داده شود. شکل کراوات بر پایه پوشش است که به طور کلی به بطری مستقیم، کوچک، بزرگ تقسیم شده و اولویت فرد متفاوت است. در نهایت، شما باید کراوات را در ابریشم برش دهید (پشت کراوات)، و برخی از گردنبند ها برای علامت گذاری برند استفاده می شود، اما در حال حاضر معمولا در سیم معمولی خوب استفاده می شود. همچنین، به منظور بازتاب درجه کراوات، ابریشم را با همان پارچه به عنوان کراوات، به طوری که هزینه پارچه بسیار متفاوت است.


4. فرایند شکل دادن به گردن کارگران:

پارچه را با ماشین مسطح وصل کنید، سپس ابریشم را با پارچه ترکیب کنید، سپس پوشش را در پوشش قرار دهید، کارگران اتوی برقی در پوشش قرار می گیرند، دوخت پارچه بافته شده با پوشش داخلی (یعنی یک خط در وسط کراوات)

5. فرآیند کمکی نهایی:

یک علامت تجاری یا یک کراوات یک تکه پارچه کوتاه با الگوی کراوات است.


Shengzhou YILI گردن بند و پوشاک شرکت، محدود

آدرس: منطقه توسعه، No98 Gaoxiang Road، Shengzhou، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-575-83266989

تماس با 1: الکس

پست الکترونیکی 1: Yili05@chinayilitie.com